Zimbabwe op de 2011 All-Africa Games

Medio augustus 2011, Zimbabwe's Chef de Mission voor de 2011 All-Africa Games, Custom Kachambwa, heeft aangekondigd dat het land 170 atleten zou sturen in 17 disciplines aan de 10e All-Africa Games in Maputo, Mozambique, 03-18 september 2011 .

Zimbabwaanse atleten zijn om deel te nemen: Atletiek, Badminton, Basketbal, Boksen, Schaken, Fietsen, Judo, Karate, Netball, zeilen, zwemmen, tafeltennis, taekwondo, tennis, en Triathlon. Het team aankondiging bevatte ook 12 atleten in gehandicapte categorieën evenement.

Medaillewinnaars

Kirsty Coventry, goud - 100m rugslag Kirsty Coventry, goud - 200m rugslag Kirsty Coventry, goud - 100m wisselslag individueel Kirsty Coventry, goud - 200m wisselslag individueel Takanyi Garanganga, goud - singles tennis Robert Gwaze, goud - schaken Kirsty Coventry, zilver - 100m vlinder nicole Horn, zilver - 100m vrije slag Nicole Horn, zilver - 200m vrije slag Nyaradzai Tagarira, zilver - 100m Kirsten Lapham, Samantha Welch, Kirsty Coventry, Nicole Horn; zilver - 4x400m IM Kirsten Lapham, Samantha Welch, Kirsty Coventry, Nicole Horn; zilver - 4x100m freestyle Kirsten Lapham, Samantha Welch, Kirsty Coventry, Nicole Horn; zilver - 4x200m freestyle Samantha Welch, brons - 100m breastroke Takanyi Garanganga & amp; Mark Fynn, brons - dubbelspel tennis

Resultaten

Atletiek

  • Mannen - Ngoni Makusha, Gabriel Mvumvure, Kelvin Pangiso, Brian Dzingai, Francis Zimwara, Nelton Ndebele, Connias Mudzingwa, Tinashe Mutanga, David, Tinago, Abdul Simbili, D. Bhebhe, Lewis Masunda
  • Vrouwen - Letiwe Mharakurwa, Namatirai Mavugara, Grace Gimo, Faith Goremusandu, Thandi Nyathi, Irene Ndoreka

Badminton

Ngoni Mhinda, Paul Kapolo, Rishi Verma

Basketbal

Women's team - Rachel Makoni, Margret Magwaro, Fadzai Mabasa, Charity Chigumba, Isobel Tengende, Dorcas Marondera, Sharon Chamwarura, Ethel Shaba, Sibongile Mkandla, Alex Maseko, Nobunkosi Ndlovu, Geraldine Chibonda

Boksen

Josphat Mufayi, Foster Masiyambumbi, Steven Masiyambumbi

Schaak

Robert Gwaze, Rodwell Makoto, Dion Moyo, Spencer Masango

Wielersport

Brighton Chipongo, David Martin, Conway Mohamed, Nkulumo Dube, Alfred Tigere Voetbal Women's team: Onai Chingawo, Chido Dzingirirai, Manyara Mandara, Rudo Neshamba, Ruvimbo Mutyavaviri, Eunice Chibanda, Nobuhle Magika, Ntobizombwa Sibanda, Rufaro Machingingura, Danai Bhobho, Patience Mujuru Talent Mandaza, Marjory Nyaumwe, Tsitsi Mairosi, Nokuthula Ndlovu, Violet Bepete, emmaculate Msipa, Erina Jeke, Kudakwashe, Basopo, Ntombiyelanga Ndlovu

Judo

Bruce Sibanda, Sydney Chibwayi, Simbarashe Mashayi

Karate

Gondo Gondo, Victor Bhunu, David Dube, Winston Nyanhete, Justin Mashiri, Simba Chihlava, Kuda Chihlava, Mahwahwure Tinoda

Netbal

Sukokuhle Nkomo, Tarisai Sesa, Daphine Agere, Paida Pedzisayi, Rudo Karume, Caroline Matura, Pauline Jani, Perpetua Siyachitema, Edzai Nkosana, Geduld Chinhoyi, Netsai Muchemwa,

Zeilend

Kegan Stubs, Laphan Dennis, Ryan Kluckow, Pavlo Hiripis, Patrick MacCosh, Androniki Hiripisi, Andrew Faber, Cameron MacCosh

Zwemmen

Kirsty Coventry, Nicole Horn, Kirsten Lapham, Samatha Welch, Grant Behan, Tim Ferris, James Lawson, Nicholas Burnett

Tafeltennis

Tinashe Chinake, Brian Chamboko, Cythia Marisamhuka, Fungai Mashingaidze, Takudzwa Mudoni

Taekwondo

Mike Sidija, Kennis Machakati, Langton Chokwenda, Marylin Mangoto

Tennis

Mbonisi Ndimande, Takanyi Garan'anga, Valeria Bhunu, Pauline Chawafambira

Triathlon

Chris Felgate, Brendon Mitchell, Cory O'Riorden, Laurelle Brown, Pamela Fulton sport voor mensen met een

Handicap

Laina Sithole, Tagarira Nyaradzai, Rodah Bulabula, Brave Pugeni, Peter Chideme, Beleefd Maradzika, Desire Chivanga, Elliot Mujaji, Clement Nyoni, Kuda Hove, Elford Moyo, Maggie Bangajena

(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen commentaar

Voeg een reactie

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha