Zuid-Afrika op de 2011 All-Africa Games

Een team van meer dan 200 atleten zal de vlag voor Zuid-Afrika op de 2011 All-Africa Games in Maputo, Mozambique in september. Zuid-Afrikaanse atleten zullen concurreren in een totaal van 18 verschillende sporten tegen hun continentale tegenhangers op de Spelen die lopen van 03-18 september, terwijl er ook vertegenwoordigd door para-atleten in de watersport en atletiek codes.

Zuid-Afrikaanse atleten zijn om deel te nemen: watersport, atletiek, badminton, basketbal, boksen, kanoën, schaken, fietsen, voetbal, judo, karate, diefstal, zeilen, tafeltennis, taekwondo, tennis, triathlon, volleybal en beachvolleybal.

Medaillewinnaars

Resultaten

Atletiek

  • Ambtenaren - Keikabile Motlatsi, Eugene Thipe, Hennie Kotze, Owen van Niekerk.
  • Mannen - Lebogang Moeng, Thuso Mpuang, Oscar Pistorius, Lehann Fourie, Cornel Fredericks, Ramsay Carelse, Ebenhaeser Beukes, Luvo Manyonga, Tumelo Thagane, Roelof Potgieter, Jacobus Engelbrecht, Victor Hogan, Russel Tucker, Chris Harmse, Robert Oosthuizen, Hardus Pienaar, Bernardus Crous, Ross Jordaan,
  • Vrouwen - Veronica Theron, Anika Smit, Sonia Smuts, Veronica Abrahamse, Elizna Naude, Justine Robbeson, Sunette Viljoen, Gerlize de Klerk, Janet Lawless

Para-atletiek

  • Ambtenaren - Nchakaga Mphelo
  • Mannen - Fanie van der Merwe, Hilton Langenhoven, Michael Louwrens,
  • Vrouwen Juanelie Meijer, Zandile Nhlapo

Watersport

In het zwembad code Olympisch gouden medaillewinnaar zal Roland Schoeman worden vergezeld door 2012 Olympische Spelen medaille hoop Cameron van der Burgh, die twee bronzen medailles op de recente FINA wereldkampioenschappen in China gewonnen. Ook zullen er in Zuid-Afrika andere bronzen medaillewinnaar op de kampioenschappen, Gerhard Zandberg zijn.

  • Ambtenaren - Graham Hill, Dean Prijs, Igor Omeltchenko en Queeneth Ndlovu
  • Mannen - Roland Schoeman, Gideon Louw, Darian Townsend, Leath Shankland, Jean Basson, Jasper Venter, Mark Randall, Gerhardus Zandberg, Charl Crous, Darren Murray, Cameron van der Burgh, Neil Versfeld, Thabang Moeketsane, Neil Watson, Garth Tune, Tsjaad le Clos, Riaan Schoeman, Malesela Molepo, Edward Johanniesen
  • Vrouwen - Karin Prinsloo, Roxanne Tammadge, Rene Warnes, Dominique Dryding, Mandy Loots, Natasha de Vos, Suzaan van Biljon, Claire Conlon, Muminah Connelly, Kathryn Meaklim, Bianca Meyer

Para-Aquatics

  • Ambtenaren - Cedric Finch, Brian Elliot
  • Mannen - Kevin Paul, Achmat Hassiem, Sean Clarke, Kevin Waller
  • Vrouwen - Natalie du Toit, Emily Gray, Shireen Sapiro

Badminton

  • Ambtenaren - Willie Joseph, Stewart Carson.
  • Men - Dorian James, Jacob Maliekal, Enrico James, Willem Viljoen, Roelof Dednam,
  • Vrouwen - Stacey Doubell, Michelle Butler-Emmett, Kerry-Lee Harrington, Annari Viljoen

Basketbal

  • Ambtenaren - Clemen Kock, Mlungisi Ngwenya, Sergei Paly.
  • Mannen - Neo Mothiba, Thagang Kgwedi, Kegorapetse Letsebe, Quintin Denyssen, Cedric Kalombo, Lindokuhle Sibankulu, Nhlanhla Dlamini, Amogelang Keogatile, Brendan Mettler, Malakia Loate, Wayne Mhlongo, Kagiso Ngoetjane, Jerry Manyubele

Boksen

  • Ambtenaren -Andile Mofu, Nkosinathi Hlatshwayo, Herman Beukes
  • Mannen - Gift Pilane, Ludumo Lamati, Ayabonga Sonjica, Siphiwe Lusizi, Tulani Mbenge, Hlahla Hobwana, Walter Dlamini, Akani Phuzi, Paul Schafer

Kanoën

Onder de kanovaarders zal de scheur K2 combinatie van Shaun Rubenstein en Mike Arthur evenals voormalig WK-K1 medaillewinnaar Bridgitte Hartley zijn.

Sprint

  • Ambtenaren - Greg van Heerden, Marcus Melck
  • Mannen - Nick Stubbs, Calvin Mokoto, Greg Louw, Gavin White, Michael Arthur, Shaun Rubenstein, Willem Basson
  • Vrouwen - Tiffany Kruger, Bridgitte Hartley

Slalom

  • Ambtenaren - Siboniso Cele
  • Mannen - Lindelani Ngidi, Donovan Wewege

Schaak

  • Ambtenaren - Brian Aitchison, Jerald Times
  • Mannen - Henry Steel, Donovan van den Heever, Johannes Mabusela, Daniel Cawdery, Kgaugelo Moshetle
  • Vrouwen - Anzel Solomons, Monique Sischy, Jenine Ellappen, Ezet Roos, Denise Frick

Wielersport

  • Ambtenaren - Barry Austin, Gregory Botha
  • Vrouwen - Leandri Du Toit, Lisa Olivier, Lynette Burger

Voetbal

De Banyana Banyana vrouwen kant is ook onderdeel van deze sterke contingent en zijn nog steeds in de running te kwalificeren voor de Olympische Spelen van volgend jaar. De Zuid-Afrikaanse Sportconfederatie en Olympisch Comité hebben moeite om de namen van de mannen voetbalteam te beveiligen. SASCOC ontving de definitieve lijst van 18 spelers, maar kregen te horen dat op 17 augustus 2011, dat in een vergadering tussen de CEO's van SAFA en de PSL, SAFA kregen de indicatie dat de PSL clubs weigerden hun spelers vrij te geven.

  • Ambtenaren - Zanele Khanyile, Joseph Mkhonza, Bongani Yengwa
  • Banyana Banyana - Yolula Tsawe, Ntshetsana Mputle, Sibongiseni Khamlana, Nthabeleng Modiko, Nondyebo Mgudu, Emily Mogatla, Matha Mokoma, Nomvula Kgoale, Chantelle Esau, Nocawe Sikiti, Sisebo Mabatle, Tina Selepe, Memory Makhanya, Nomakhosi Zulu, Andisiwe Mgcoyi, Mantombi Radebe

Judo

  • Ambtenaren - Rodney Clemence
  • Mannen - Gideon van Zyl, Patrick Trezise
  • Vrouwen - Siyabulela Mabulu

Karate

  • Ambtenaren - Ian Le Roux, VJ Govender
  • Mannen -, Adeeb Fillies, Daniel Kotze, Morgan Moss, Shane Moss, Eugene Oosthuizen, Siphiwe augustus
  • Vrouwen - Coral Jacobs, Joad Schwalbach, Zachous Banyane

Netbal

  • Ambtenaren - Marchelle Maroun, Dorcas Basiretsi, Reginald Sharp
  • Vrouwen - Nokuthula Qegu, Nosiphiwo Goda, Kgomotso Itlhabanyeng, Tintswalo Mhlongo, Kay Baron, Sameshia Esau, Nontando Lusaseni, Fezeka Gambushe, Precious Mthembu, Mbukwana Palesa, Zanele Gumede, Engeldraud Mungenga

Diefstal

  • Ambtenaren - Samantha Gatland, Aubrey Shepard
  • Mannen - Daniel Kotze, Stefano Marcia, Ntshetsana Mputle, Barack Obama, Mbukwana Palesa

Zeilend

  • Ambtenaren - Belinda Hayward, Shellee Nel, Derrick Robinson
  • Team - Ruben Heard, Daniel Spratley, David Wilson, Emma Clark, Stefano Marcia, Matthew Shaw, Jessica Deary, Bridget Clayton, Rudy McNeill, Craig Richards, Eben Vivier, Johan Vivier.

Tafeltennis

  • Ambtenaren - Audrina MacDonald, Clement Meye
  • Mannen - Shane Overmeyer, Kurt Lingeveldt, Luke Abrahams
  • Vrouwen - Khanyisilen Madala, Letshego Seleke, Vivian Jackson.

Taekwondo

  • Ambtenaren - Motsei Monnakgotla, Jung Cho
  • Mannen - Wu Yu-Tai, Lesego Maponyane, Alpheus Mkhonazi, Gopolang Mokoka

Tennis

  • Ambtenaren - Bridget Visee
  • Vrouwen - Chanel Simmonds, Natasha Fourouclas

Triathlon

Vijf triatleten maken de reis, onder hen Wian Sullwald, die in de Zuid-Afrikaanse team dat vorig jaar plicht bij de inaugurele Olympische Spelen van de Jeugd deed in Singapore was.

  • Ambtenaren - Lindsey Parry
  • Mannen - Wian Sullwald, Erhard Wolfaardt
  • Vrouwen - Carlyn Fisher, Lauren Dance, Andrea Steyn

Volleybal

  • Ambtenaren - Mkheyi Ndlovu, Mogamat Groenewald, Thierry Mabeka
  • Team - Gershon Rorich, Kirshen Govender, Yashveer Maharijh, Andile Masinga, Ricardo Valentine, Dean Layters, Jamaine Naidoo, Clinton Stemmet, Warwick Elleberck, Shaien Govender, Sugendren Govender, Velisa Ntshunshe

strand volleybal

  • Team - Vrijheid Chiya, Grant Goldsmith, Palesa Sekhonyana, Randy Williams


(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen commentaar

Voeg een reactie

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha